V546HK3-PS5 Rev.C7

| paneeli Malli | V546HK3-PS5 Rev.C7 |
|---|---|
| paneeli Brand | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,55 inch, 1920×1080 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| V546HK3-PS5 Rev.C7 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | Super MVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 1209.6×680.4 mm |
| ääriviivat | 1225.5×696.5 mm |
| Pinta | Antiglare, Hard coating (3H) |
| kontrastisuhde | 5000:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 16.7M (8-bit) |
| Vasteaika | 6 (Typ.)(G to G) |
| Katselukulma | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥20) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 120Hz (60Hz Input) |
| Signaalirajapinta | LVDS (2 ch, 8-bit) , 61 pins |
| Tulojännite | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com on CHIMEI INNOLUX V546HK3-PS5 Rev.C7: n erikoisjäätelöiden jakelija.
CHIMEI INNOLUX V546HK3-PS5 Rev.C7 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
CHIMEI INNOLUX V546HK3-PS5 Rev.C7: n pdf-lomakkeessa tai CHIMEI INNOLUX V546HK3-PS5 Rev.C7: n tai muiden CHIMEI INNOLUX-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous CHIMEI INNOLUX V546HK3-PS5 Rev.C7-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
CHIMEI INNOLUX V546HK3-PS5 Rev.C7 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
CHIMEI INNOLUX V546HK3-PS5 Rev.C7: n pdf-lomakkeessa tai CHIMEI INNOLUX V546HK3-PS5 Rev.C7: n tai muiden CHIMEI INNOLUX-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous CHIMEI INNOLUX V546HK3-PS5 Rev.C7-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "V546HK3-PS5 Rev.C7"
- CHIMEI INNOLUX V546HK3-PS5 Rev.C7
- V546HK3-PS5 Rev.C7-lomake
- V546HK3-PS5 Rev.C7-kuva
- V546HK3-PS5 Rev.C7 hinta
- V546HK3-PS5 Rev.C7-jakelija

